The Crips

Forum fanów gangu The Crips

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#46 2009-12-23 18:56:11

 ahmed dead terrorist

New member

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 5
Punktów :   -1 

Re: Net Thiefs Crips

ja pierdole interpunkcje bo nie mam na nia czasu osly pakinstanskie!!  a nie pisze takich liter 'ę ą ć ż ź ł ó' bo mi sie spieszy!! nie zajmuje sie tylko tak jak wy pierdolami takimi jak te forum bo mam wazniejsze sprawy... niz zadawanie sie z takimi pedalami jak wy!!!!
wy jestescie tak debilni ze az smieszni!!
a co do tego ze niby bede sral jak przyjdzie co do czego to chyba mowiles o swoich kumplach z domu dziecka i o sobie!! sram na to co adresujecie w moim kierunku bo wprzeciwienstwie do ciebie nie sram z byle powodu.
zaluz se crips z kumplami z domu dziecka moze wam wyjdzie banda baranow i niedorozwojow takich jak ty!!

wezcie dajcie se spokuj z klotniami i piszcie o tym do czego to forum jest stworzone bo mnie i tak juz nie zobaczycie!! znudzilo mi sie pisanie z takimi NEO jak wy!! 

powodzenia i milego pisania o planach nierealnych do zrealizowania. 


dla waszych wiadomosci
to juz ok. 10 forum z ktorego przestalem korzystac  z powodow takich zjebow jak wy!!

Ostatnio edytowany przez ahmed dead terrorist (2009-12-23 19:57:03)

Offline

 

#47 2009-12-23 19:57:37

 Rollin' 60's Crips

Member

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 44

Re: Net Thiefs Crips

oooo Big'DaddY cwaniaczku spotkajmy się gdzieś i dawaj ze mną na solo ćwiczysz jakąś sztuke walki??? ja od 3 lat boks tajski jak nie  to lepiej zacznij bo oderwe ci łeb i naszczam do szyi

cwany to ty jesteś przez neta ZAPRASZAM DO POZNANIA

Ostatnio edytowany przez Rollin' 60's Crips (2009-12-23 20:00:20)

Offline

 

#48 2009-12-24 14:11:19

Big'DaddY

New member

Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

ahmed dead terrorist napisał:

dla waszych wiadomosci
to juz ok. 10 forum z ktorego przestalem korzystac  z powodow takich zjebow jak wy!!

No to nie wchodź jak się nie podoba.

Rollin' 60's Crips napisał:

oooo Big'DaddY cwaniaczku spotkajmy się gdzieś i dawaj ze mną na solo ćwiczysz jakąś sztuke walki??? ja od 3 lat boks tajski jak nie  to lepiej zacznij bo oderwe ci łeb i naszczam do szyi

cwany to ty jesteś przez neta ZAPRASZAM DO POZNANIA

Piszesz jak typowy 13latek. Ćwiczyłem 2 lata karate, ale znudziło mi się a od 2.5 lat ćwiczę zwykły boks i chodzę na siłownie i nie raz biłem w morde takich lapsów jak ty, którzy kozaczyli co ćwiczą i ile. Zostań w Poznaniu z tamtejszą patologią, którą przedstawiasz i Rychu Peja Solufka.

Offline

 

#49 2009-12-25 00:12:20

 Rollin' 60's Crips

Member

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 44

Re: Net Thiefs Crips

nie słucham Polskiego rapu bo to jest do dupy
no jak taki wysportowany koleś jesteś to chyba się nie boisz ? Gdzie mieszkasz może gdzieś niedaleko ???

Offline

 

#50 2009-12-29 21:24:58

Toudas

Member

Zarejestrowany: 2009-10-28
Posty: 60
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

dla twojej wiadomości kozaczku sztuki walki dużo nie pomagają bo życie ulicy jest inne..

Offline

 

#51 2009-12-31 10:16:13

Compton

Member

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

No widze troche mnie nie bylo a tu jaki ruch hahaha ....

Moze zacznijmy od tych sceptkow ....

Mowicie Ze to nie mozliwe ?   nie mozna patrzec to w sposob taki ze jak gang to musisz isc i kurwa kogoś zastrzelić .. właśnie jak juz zdarzyliscie zauważyć żyjemy w Polsce czyli kraju w którym panuje jeszcze komuna ,,, ;]  Chodzi bardziej o wprowadzenie do tego smutnego kraju czegoś nowego ... Przede wszystkim jasne pokazanie co prezentujesz .. przynależność do Crips  ubior mocno wyrozniajacy ,, nauka tanca .. nauka znakow  cala to otoczka  przede wszystkim tez Muzyka która jak dla mnie jest chyba jednym z najważniejszych czynników czasów G ' w LA ; ] ..... Uwierzcie ze wielu osobom w otoczeniu będzie się to nie podobac wiec osoby mówiące "ze z kim my będziemy niby walczyć chyba miedzy sobą " maja juz odpowiedz ii nie chodzi tu o glupie bicie byle kogo alee jezeli ktos bedzie chcial zatakowac crips powinien poniesc tego konsekwencje ;] ...   Teraz patrzc przyszlosciowo ... Bedzie wiecej ludzi ale mowie juz zeby te 100 bylo to wypady na imprezy ktore jakos posrednio laczyly by sie z nami czyli przede wszystkim muzyka ;] ... trzeba sie pokazywać im wiecej ludzi to widzi tym więcej moze tu np zajrzec i zajarac sie tym .. Czy nie fajnie by bylo wpasc na impreze z 40 osob wszyscy odjebani na Crips i zajebac na dole C"walk ; D >>  baja hehehe  wiadomo narazie jest to dosc odlegle ale jak juz wczesniej pisalem Checi ... ludzie Checi ..... ; ]   
I mowmy narazie o takich sprawach aa nie kurwa ze kurwa trzeba kupic bron i biegac z nia po miescie bo wiadomo jak jest
Jak by udalo sie nam too co pisalem to bylby wielki sukces aaa pozniej juuzz by poszlo nawiazaly by sie kontakty moze przyjaznie .. kolezensta itd ; ] mamy wspolne zainteresowania latwo sie zgadac ; ]  iii pozniej mozliwe ze poszlo by to o nastepne kroki dalej  ; ]

Nooo too mam nadzieje ze co niektórym wyjaśniłem wizje C w polsce ,, A hejterom co po prostu chca sobie popierdolic bez sensu  FUCK OFF ; ]  ... I odrazu mowie ze nie mam 15 lat ii ze nie jestem dzieckiem neo ; d  bo juz to tu przerabialem hahah  No to na tyle  Ja mam dosc dzieci JP - 15lat - 30 w łapie - lysy - firma z komorki [co nie znaczy ze firma zla ;] tylko przekaz nie dla kazdego lamusa ; D ] nooo   Szczesliwego nowego roku ; ]

Offline

 

#52 2010-01-02 16:47:29

 IniaCRIPS

Member

8287177
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Nooo i wreszcie  wypowiedział się tu ktoś inteligentny:)chęci i dobre nastawienie przedewszystkim bez tego nie da rady.

Offline

 

#53 2010-01-03 16:25:13

 Rollin' 60's Crips

Member

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 44

Re: Net Thiefs Crips

przed końcem świata zdążycie gangsterzy??? ahahaha

Offline

 

#54 2010-01-03 20:22:22

Toudas

Member

Zarejestrowany: 2009-10-28
Posty: 60
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

ty tego końca nie zobaczysz...

Offline

 

#55 2010-01-05 01:39:32

Compton

Member

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Rollin' 60's Crips napisał:

przed końcem świata zdążycie gangsterzy??? ahahaha

No taak ;] czyli mamy tu typowy przyklad zakompleksionego hejtingu .. Jezeli tobie sie zycie nie udalo nie win za to innych ;] bierz swoje zabawki i wypierdalaj stad aa dajj reszcie robic to co lubia ii isc  w kierunku swoich pasji ktorych tobie jak sadze brak .... Peace ;]

Offline

 

#56 2010-01-06 19:15:42

Ca$his

New member

Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Bardzo podobało mi się to co napisał Campton i mam nadzieję, że sprężymy się wszyscy i pójdziemy na jakąś imprezę ubrani na niebiesko i odwalimy CripWalka w dwudziestu chociaż na środku klubu np. w Wawie lub jakimś innym dużym mieście i ludzie nas zobaczą i zaczną się tym jarać tak jak my to robimy.
A Ty Rollin' 60's Crips pokazałeś nam wszystkim na jakim poziomie jest twoja inteligencja wiec możesz już na to forum nie wchodzić i spadać na jakies inne.

                                                                                                                                                       Crips
                                                                                                                                                       = 4 =
                                                                                                                                                        Life

Ostatnio edytowany przez Ca$his (2010-01-06 19:16:19)

Offline

 

#57 2010-01-07 14:49:32

skate124

Member

Zarejestrowany: 2009-06-26
Posty: 63
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Wypierdalać do obory dojić krowy

Offline

 

#58 2010-01-07 19:03:56

 Rollin' 60's Crips

Member

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 44

Re: Net Thiefs Crips

co to za pasja gangi? a to moja wina że jesteśćie dzieci neostrady które chcą w Polsce żałożyć CRIPS ja pierdole ludzie opanujcie się

Offline

 

#59 2010-01-09 19:10:00

Compton

Member

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

No i widze ze nadal tego nie umiesz pojac o co chodzi ... ehh szkoda mi ciebie no ale z bogiem ;]

Offline

 

#60 2010-01-09 20:51:45

Czosno

Member

Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 31
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Olejcie go i róbcie swoje.
Pokój

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Stambuł budownictwo polityka savo przeciw pleśni instalacje hurtownia opakowan Piła