The Crips

Forum fanów gangu The Crips


#1 2008-09-20 10:42:37

 SKL

Crips

Skąd: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 418
Punktów :   22 

Net Thiefs Crips

Eno ludziska właśnie dowiedziałem się o największym Crip Secie w Polsce.
Set Nazywa się  Net Thiefs Crips , i jest w Koszalinie ... Głównymi O.G's* są Danielo i Mniejszy ...
No i kto tu wątpił że nie ma setów Crips w Polsce ?
(* Dla niekumatych - O.G. znaczy Original Gangster)

Offline

 

#2 2009-12-03 18:40:25

Compton

Member

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

OK. To może na początek!!
Pytanie pierwsze - Czy ktoś był by w stanie stworzyć stronę. Powiem szczerze ze osobiście jest mi obce bawienie się w tym ;] Nie musi być to mistrzostwo świata ale nie ukrywam ze wiele by zmieniło wszelkie info itd ..  ja postaram sie cos jeszcze skombinować ;]
Propozycja : .. Jestem za tym żebyśmy w pewien sposób  się poznali ... w innym wypadku nie ma mowy o jakiej kolwiek współpracy ;]. Najlepszym wyjściem będzie stworzenie cos w stylu nowi membersi z  tym ze wolał bym już osoby twardo w to zaangażowane i podanie:
Imie:
Wiek:
Skad:
I jakieś ogólne info o tym czym dla tego kogoś jest Crips i to czy jest w stanie jakos bardziej sie w to zangazowac

Jak wiemy u wielu z nas czas to pieniadz. Sam przyznam ze tez nie posiadam go za wiele ale jednak jak znam zycie  80% to chęci i zaangażowanie można daleko zajechać.

Wiem ze to nie jest proste kazdy narazie srednio widzi przyszlosc tego ale nikt nie mowil ze bedzie latwo ale tak to juz jest a gdy zaczniemy odnosic jakies sukcesy to juz pojdzie z gorki mowie Wam. 

Powiem tak od siebie ze byl okres kiedy tez juz sobie odpuściłem widząc jak to ciężko idzie ale załamany wszechobecnym brakiem stylu jak i za grosz honoru i ambicji wszystkich dzieci JP tych wielkich "Hoolsow" bo nie mowie o wszystkich bo wiem ze sa tez ci prawdziwi co bija się za klub ale są normalnymi ludźmi i nie biegają w dresach po mieście bić ludzi 10 VS 1 ;]. I doszedłem do wniosku ze to jest ośmieszenie dla nas. Wazna jest tradycja i WALKA ZA NASZ HONOR , HONOR CRIPS ! A do tego dolaczenie calej kultury !! Muzyka, Taniec Ubior Styl zycia !!. Nasz kraj naprawde zasluguje na lepsza odslonej tej Ciemnej strony a nie 15 latkow w koszulkach JP MEtr dwadziescie ogoli sie i mysli ze jest straszny ....  no racze smieszny ;]


No Mam nadzieje ze nie zanudzilem ta swoja lektura ii ze pare osob dojdzie do tego samego wniosku co ja !! Czas na to zeby POLSKA poznala cos nowego !!

Offline

 

#3 2009-12-03 19:19:19

RoBO.G.

Member

Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 127

Re: Net Thiefs Crips

Po co strona jak jest to forum. Mozna tu takie zrobic cos w New Members.

Ostatnio edytowany przez RoBO.G. (2009-12-03 19:21:01)

Offline

 

#4 2009-12-16 18:03:47

 IniaCRIPS

Member

8287177
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Compton napisał:

OK. To może na początek!!
Pytanie pierwsze - Czy ktoś był by w stanie stworzyć stronę. Powiem szczerze ze osobiście jest mi obce bawienie się w tym ;] Nie musi być to mistrzostwo świata ale nie ukrywam ze wiele by zmieniło wszelkie info itd ..  ja postaram sie cos jeszcze skombinować ;]
Propozycja : .. Jestem za tym żebyśmy w pewien sposób  się poznali ... w innym wypadku nie ma mowy o jakiej kolwiek współpracy ;]. Najlepszym wyjściem będzie stworzenie cos w stylu nowi membersi z  tym ze wolał bym już osoby twardo w to zaangażowane i podanie:
Imie:
Wiek:
Skad:
I jakieś ogólne info o tym czym dla tego kogoś jest Crips i to czy jest w stanie jakos bardziej sie w to zangazowac

Jak wiemy u wielu z nas czas to pieniadz. Sam przyznam ze tez nie posiadam go za wiele ale jednak jak znam zycie  80% to chęci i zaangażowanie można daleko zajechać.

Wiem ze to nie jest proste kazdy narazie srednio widzi przyszlosc tego ale nikt nie mowil ze bedzie latwo ale tak to juz jest a gdy zaczniemy odnosic jakies sukcesy to juz pojdzie z gorki mowie Wam. 

Powiem tak od siebie ze byl okres kiedy tez juz sobie odpuściłem widząc jak to ciężko idzie ale załamany wszechobecnym brakiem stylu jak i za grosz honoru i ambicji wszystkich dzieci JP tych wielkich "Hoolsow" bo nie mowie o wszystkich bo wiem ze sa tez ci prawdziwi co bija się za klub ale są normalnymi ludźmi i nie biegają w dresach po mieście bić ludzi 10 VS 1 ;]. I doszedłem do wniosku ze to jest ośmieszenie dla nas. Wazna jest tradycja i WALKA ZA NASZ HONOR , HONOR CRIPS ! A do tego dolaczenie calej kultury !! Muzyka, Taniec Ubior Styl zycia !!. Nasz kraj naprawde zasluguje na lepsza odslonej tej Ciemnej strony a nie 15 latkow w koszulkach JP MEtr dwadziescie ogoli sie i mysli ze jest straszny ....  no racze smieszny ;]


No Mam nadzieje ze nie zanudzilem ta swoja lektura ii ze pare osob dojdzie do tego samego wniosku co ja !! Czas na to zeby POLSKA poznala cos nowego !!

Myślę że Crips w Polsce to świetny pomysł.Mimo tego że jestem dziewczyną.W 100% zgadzam się z Twoją wypowiedzią.Teraz pytanie czy ktoś zamierza coś z tym zrobić??

Offline

 

#5 2009-12-16 21:10:15

Czosno

Member

Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 31
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

My wszyscy chcemy coś z tym zrobić. Jednak jak narazie jest nas za mało. Na szczęście wszystko idzie w dobrym kierunku, co widać po liczbie userów.

Offline

 

#6 2009-12-16 21:11:44

OG RIDER

Member

Zarejestrowany: 2008-12-23
Posty: 71
Punktów :   -3 

Re: Net Thiefs Crips

to nie jest realne !!!!!!!!!!!!!!!!


CRABS 187

Offline

 

#7 2009-12-16 21:16:29

Czosno

Member

Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 31
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Jakieś argumenty czemu jest to niemożliwe?

Offline

 

#8 2009-12-16 22:37:49

OG RIDER

Member

Zarejestrowany: 2008-12-23
Posty: 71
Punktów :   -3 

Re: Net Thiefs Crips

bo zamało ludzi kuma o co w tym chodzi co się w to wlicza jak w to wchodzić to na całe życie ! a w tym kraju no uwież mi nie ma szans , nie ma warunków !


CRABS 187

Offline

 

#9 2009-12-16 22:40:17

Czosno

Member

Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 31
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

W niestety w tym muszę przyznać ci rację. Jednak spróbować nie szkodzi.

Offline

 

#10 2009-12-17 08:21:24

 IniaCRIPS

Member

8287177
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Fakt niestety mało ludzi wie co to Crips,ale jeśli to rozreklamować??NA początku wystarczy kilka osób(założycieli),a z czasem dołączy do nas więcej osób.Nie powinniśmy się przez to poddawać tylko walczyć.Kto wie może naprawde nam się udać.

Offline

 

#11 2009-12-17 18:14:15

Toudas

Member

Zarejestrowany: 2009-10-28
Posty: 60
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Najpierw należy poznać historie i obyczaje Cripsów, a potem zacznijcie tworzyć sety, im większa ilość setów tym większe prawdopodobieństwo powstania ogromnego gangu w Polsce
Ja posiadam już własny set

Offline

 

#12 2009-12-17 18:43:04

 IniaCRIPS

Member

8287177
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Znam historie Cripsów inaczej  nie chciałabym tworzyć setu.NIechodzi tu o skopiowanie wszystkich obyczajów Crips.Skoro masz już własny set to może powiedz coś o nim.jaK GO STWORZYŁEŚ??Ilu jest członków??Czym się zajmujecie??

Offline

 

#13 2009-12-18 16:23:28

Toudas

Member

Zarejestrowany: 2009-10-28
Posty: 60
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Stworzyłem go z kumplem nie z powodu "łał jestem crips i rządze"
Sądze że niektórymi rzeczami trzeba zrobić porządek, samosąd
jest nas 6 aktualnie, puki co kradzieże i czasem pizganiny

Ostatnio edytowany przez Toudas (2009-12-18 16:25:10)

Offline

 

#14 2009-12-18 18:35:45

 IniaCRIPS

Member

8287177
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

A pozostała czwórka??znaliście się już wcześniej??Macie zamiar poszeżyć swoje plany działań??Skąd jesteście??

Offline

 

#15 2009-12-18 19:01:32

Toudas

Member

Zarejestrowany: 2009-10-28
Posty: 60
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

pozostała czwórka to moi kumple z którymi bakam i trzymam, znam ich długo, jak chcesz wiedzieć więcej to napisz na gg nie lubie się rozpisywać na forum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
thecrips.pun.pl