The Crips

Forum fanów gangu The Crips


#46 2011-05-22 20:38:18

Crips7676

Member

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 19
Punktów :   

Re: Co to Crips?

Wiecie w końcu zrozumiałem ze crips to gang w którym chciały by być dzieci i internetowe kozaki dlatego:
BLOODS 4 EVER    CK!!!

Offline

 

#47 2011-06-19 10:16:10

BarkqOG

New member

Zarejestrowany: 2011-06-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co to Crips?

Masz racje w sumie... Za dużo tu tych dzieciaków co ubrali coś niebieskiego i są wielcy O.G ! Rzygać sie chce ; /

Offline

 

#48 2011-08-08 23:41:31

STC

New member

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co to Crips?

Gangsterzy w necie z IP na widoku Niektórzy dają nawet zdjęcia. Pośmiać się można przynajmniej z tego, jak ludzie potrafią być głupi.

Offline

 

#49 2011-09-13 22:52:08

RoBO.G.

Member

Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 127

Re: Co to Crips?

Nie ma Admina to spamerzy atakuja

Offline

 

#50 2012-02-27 16:19:48

M.C.

New member

Zarejestrowany: 2012-02-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co to Crips?

Ja pierdole skont się biorą takie niedojebane dzieci NEO? Nie wiecie co to jest kultura gangów. Nie wiecie tak naprawdę nic. Chcecie być tacy jak oni a przy pierwszym lepszym spotkaniu wyjebali by was w wasze białe dupska, zabrali wszystko co będzie cenne, pobili, a w najgorszym przypadku zajebali i wyrzucili w pierwsze lepsze krzaki. Za to co tu piszecie możecie otrzymać niezły wyrok na ulicy. A tak naprawdę to gówno wiecie co to życie na niej. Nie wiecie nawęd ile ludzi musi umrzeć i ilu pójść do puszki zanim coś takiego powstanie. Nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie. Gangi nie istnieją czaicie barany? NIE ISTNIEJĄ! I kurwa weźcie to sobie zakodujcie w tych pojebanych głowach albo ktoś prędzej czy później wami się zajmie.

Offline

 

#51 2014-08-14 23:49:14

ggrreeggoorr

New member

Zarejestrowany: 2014-08-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co to Crips?

Grape Nigga napisał:

Słuchajcie, jestem tu nowy alę zacznę coś. Crips w Polsce to nie jest zły pomysł, my z kumplami już się ubieramy w taki styl. Ale wiecie co jest najbardziej spierdolone w Polsce?! Te pojeby niektóry co zobaczą człowieka w bandanie i mówią o kurwa idzie ''Rambo'' albo jakiś jebany Szeryf, wiecie co? Mam ich głęboko w mojej białej dupi, yo ! Więc tak... Crips w Polsce przyda się, wystarczy jakoś się skontaktować z tymi z Niemczech czy Holandii, itp... Rozpocząć grafiiti, Handel, i przedewszystkim ludzi, który wiedzą o co biega, i nie są Techno zjebami lub po prostu jakimiś Hooliganami, jebać ich ! Zaczynamy.

Ja pierdole co za burak no i chuj, że nosicie niebieskie rurki i koszulki polo?! napadacie na ludzi? zabijacie? handlujecie prochami? chuja!!! bujacie się po wiosce płoszycie kury i pewnie jajka kradniecie... wielki mi crips heh raczej COUNTRY BOY...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
thecrips.pun.pl