The Crips

Forum fanów gangu The Crips


#106 2011-01-17 22:48:27

BIGGIE

New member

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Cześć, nie wiem czy dobrze Was zrozumiałem, ale chcecie tworzyć organizację przestępczą, czy po prostu grupę miłośników i pasjonatów kulturą wywodzącą się z Los Angeles, jaką jest CRIPS?

Nie chcę, abyście mnie wzięli za kolesia, który tylko krytykuje, lecz nie wydaje mi się, aby w Polsce dałoby radę kultywować taką kulturę. Zachodnie wybrzeże a Polska, to dwa różne światy. Tam ludzie się rodzą w otoczeniu CRIPS i nauka jest przyswajana od początku i są to typowi ludzie ulicy, a nie jak niektórzy tutaj, bogaci chłoptasie, którzy chcą się zabawić i poudawać gangster'a (bez obrazy oczywiście, nie mówię o wszystkich). Sam się interesuję takimi rzeczami i tą kulturą - CRIPS i nawet wyobrażałem sobie, jak wyglądałoby mieć taki gang, ale nie da się przenieść typowo tamtej kultury do Polski. W Polsce dałoby radę założyć gang, ale nie przez internet i jawnie o tym mówić.
1. Wątpie, że w gangu byłyby barwy
2. Nie ma wielu grup w polsce, aby wykonywać brawle i tego typu sprawy

Kurde, chciałem coś napisać jeszcze, ale zapomniałem. Może podczas wymiany zdań nasuniecie mi coś.
Pozdrawiam i nie hejtuję xD

Offline

 

#107 2011-01-18 16:45:47

No kurwa lol

New member

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Doprawdy, kurwa.
Przecież to jest, kurwa, śmiesznie, co wy tu próbujecie odjebać i sposób, w jaki to robicie.
Po pierwsze, jesteście zajebiście gangsta z tym waszym umawianiem się na forum. Po prostu ful profeszynal. Nieźle, że forum ma kolor niebieski. Podoba mi się to. Myślę, że każdy czarny brat, jakby zobaczył tę waszą pierdoloną farsę, niedowierzałby. Chuj, ja niedowierzam. To tak, jakbym założył apaszkę na jaja, zrobił dzidę z mopa i widelca i biegał po mieście, hołdując afrykańskim wojownikom. Kurwa, ludzie, miejcie litość, jesteście tak niedorzecznym zjawiskiem społecznym, że aż założyłem tu konto i piszę, co o was myślę. I sam nie wiem, po co to robię, bo pojedziecie mi klasycznym "jak ci się nie podoba to wypierdalaj", albo "pochwaliłeś się już inteligencją, to idź pomóż mamie w kuchni" i tym podobnymi, pełnymi treści odpowiedziami.
Może wyjaśnię jeszcze prościej, bo w sumie to nie wiem do końca, z kim mam tu do czynienia (może nie jesteście tacy zjebani, jak się wydaje, tylko, nie wiem, mieliście ciężkie dzieciństwo):

Przenoszenie większości elementów kultury nygusków ze Stanów na realia polskie, jest niemożliwe. Specyfika tamtych warunków jest nie do podrobienia.
Nie zrobicie tutaj żadnych, kurwa, gangów, a co najwyżej śmieszną parodię. Zresztą to już jest skazane na bycie śmieszną parodią, bo zaczynacie od czego? Od pierdolonego forum w internecie. To jest z tak wielu względów pojebane, że aż nie chce mi się wymieniać.
Najsmutniejsze jest to, że, w swej barwności, tamta kultura jest prawdziwa i szczera, a zaistniała sama z siebie, a wy tu próbujecie odstawiać jakieś sztuczne pozy.
I nie trzeba być geniuszem, żeby to widzieć.

I tak machniecie ręką na tego posta, ale przynajmniej mam spokój z własnym sumieniem.

Aha, jeszcze jedno, ten koleś, co tak pierdolił o interpunkcji: sam nie piszesz połowy przecinków, lamo pierdolona.
Pozdrawiam.

Offline

 

#108 2011-01-28 03:57:39

WhitePride

Member

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 53
Punktów :   -1 

Re: Net Thiefs Crips

Macie racje. Czarnuchy w Polsce hehe, nie ma szans. Chłopaki, golcie się na łyso i zakładajcie glany! Skinheads Poland!

Offline

 

#109 2011-01-29 22:21:15

RoBO.G.

Member

Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 127

Re: Net Thiefs Crips

Nie będe chodził jak śmierdziel (metal) w glanach ;/. Wolę Adaśki.

Vielkie V

Offline

 

#110 2011-01-30 20:50:15

WhitePride

Member

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 53
Punktów :   -1 

Re: Net Thiefs Crips

Hehehe, masz rację z tymi metalami.

Offline

 

#111 2011-04-13 23:59:03

K-Dezzel

New member

Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Siema ziomy!
Jak by co przeczytalem wasza rozmowe i widze ze chcecie byc w Cripz, O temacie Cripz za duzo nie wiem, ale za to o Bloodz duzo, sam naleze do gangu Blood ktory jest w Wawie. Jak chcecie wbic do tego gangu to musiszcie do mnie napisac na moj Mail k.d2142@gmail.com , Tyle ze nie wejdziecie od tak do tego gangu.... Bedziesz msuial kogos okrasc, lub pobic itp. Oczywiscie czekam na was ziomki, ale z gory mowie ze to nie jest zabawa, tylko prawdziwa sprawa, Jesli juz wam sie uda dostac to zaczniecie nosic czerwone rzeczy, wozic sie z gangiem, jest nas sporo.... Jesli ktos rapuje to Spoko.. Ja naprzyklad niedlugo zamierzam nagrac kilka kawalkow w studiu  z ziomkami, piosebnki beda mialy temat o blood, zeby wyszlo to na jaw ze istrniejemy, weic duzo ludzi sie dowie o tym jak bedzie to lecialo w radju i z tym coraz wiecej i szybcie ludzie beda wbijac do gangu... Jesli msylicie ze z tego wyjdziec Compton, to zapomnijcie... bo gnata miec jest latwo, ale jak juz kogos strzelisz to policja tego tak nie zostawi jak w stanch, oni tam to olewaja bo wiedza ze o jednego bialasa czy czarnucha mniej... A wiec, Jak chcecie dolaczyc to piszcze  do mnie na mail, wszytsko wam wytlumacze co i jka i jak to wyglada w wawie, nawet Crips moga do mnie pisac, bedziemy mogli sie umawiac na jakies ustawki, walki. I pewnie w wakacje bedziecie coraz czesciej zauwazac graffiti czerwone na budynkach, to znaczy ze zajelismy ten teren ziomki , czekam an maile! Siema

Offline

 

#112 2011-05-16 12:11:08

loCCsta

New member

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

NET BANGAZ SCREW YA BEYOTCHES REAL BLOOD5 CKUUUUUUUHZZZZZZZZ PEACE TO MY HOMIE5^ BRIBS YOOOOOOOOO SUVOOOOOOOOOOOP 311

Offline

 

#113 2011-05-22 20:45:12

Crips7676

Member

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 19
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

BLOODS 4 EVER CK!!!!!!

Offline

 

#114 2011-11-04 21:15:11

NiggazHomie

New member

Zarejestrowany: 2011-11-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Net Thiefs Crips

Siema jestem nowy. Ja np. załozylem "gang" Crips z kolegą mamy 4 członków. Ale my niejestesmy niewiadomo jacy że zabijamy i kradniemy. Czasami zdarzy nam sie bujka jak pojdzie o cos waznego. Nasze "Lowridery" to są zwykłe rowery. Co 2 dni urządzamy wyscigi rowerowe i kto wygra np. rządzi przez iles tam dni lub od kazdego dostaje 5 zl . Taki gang jak ja mam to moze byc. Zalozylem ten gang bo jestem fanem Cripsów

Offline

 

#115 2012-01-05 14:31:06

RoBO.G.

Member

Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 127

Re: Net Thiefs Crips

To tak jak viększość tutaj xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
thecrips.pun.pl