#1 2009-12-02 19:17:27

RoBO.G.

Member

Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 127

Raymond Washington

Raymond Lee Washington (14 sierpnia 1953 - 9 sierpnia 1979), amerykański kryminalista. Był założycielem Notorious Central South Los Angeles, potem gang stał się znany jako Crips.

Waszyngton mówi się, że jako pierwszy założył gang, the Baby Avenues, który przekształcił się w the Avenue Cribs przed nazwa ewoluowała w Crips, ponieważ chciał stworzyć grupę, która może chronić ich terytorium w South Central.

Nie lubił broń i utrzymywał przekonanie, że walka pięści i walki wręcz był najlepszym sposobem rozwiązania problemów. W chwili jego śmierci, jednak jego wpływ na gang zmniejszył się i karabiny stały się powszechnie wykorzystywane. Waszyngtona morderstwo, popełnione z sawed-off shotgun, pozostaje nierozwiązane.

Młodość

Urodził się w Houston, Texas, syn Violet Samuel (ur. ok. 1930). Miał trzech starszych braci, w tym Reggie i jeden młodszy brat, Derard S. Barton (ur. 1959). Raymond wychował się na 76th Street, na zachód od Wadsworth i Central Avenues.

Z tego, co wiadomo na temat Waszyngtona, stwierdzono, przez większość ludzi, że miał w sobie pasję do walki. Nieustane kłopoty przez walki, ale jego matka jest cytowane słowa "Raymond był dobry dzieciak, gdy był chłopcem. Raymond nie wychodził z siebie, ale jeśli ktoś przyszedł do niego, to on chronił siebie. A był dobrze zbudowany. Starał się chronić wspólnotę i trzymał z złymi facetami. Ale po jakimś czasie, za każdym razem, spojrzałam, policjanci przyszli do domu i szukali Raymonda."

Jednak sąsiedzi, którzy wyrośli z Waszyngtonem pamiętali go w inny sposób. Lorrie Griffin Moss, który wychował się po drugiej stronie ulicy z Waszyngtonu na 76th Street, powiedział: "Nie mam dużo dobrego do powiedzenia na temat Raymond. Raymond był tyrani znęcał się. Nie pozwolił nikomu spoza naszej dzielnicy przeszkadzać nam. On nas niepokoił."

Przyjaciel stwierdził, że Waszyngton był dobrym piłkarzem, ale nie chciał grać w piłkę. Po wydaleniu wielokrotnie przenosili go między szkołami. W krótkim czasie wyjechał z Locke High do Fremont High, a następnie do alternatywnej szkoły dołączone do Washington High. Następnie studiował Fairfax High, w Fairfax District blisko West Hollywood.

Rola Gang

Przemoc wśród młodzieży w dzielnicy South Central i Watts nasiliły się dramatycznie w late 1960s, zwłaszcza w trzech projektów mieszkaniowych znany jako cegły: Imperial Courts, Nickerson Gardens i Jordan Downs. Brutalne napady uliczne były powszechne wśród młodych Hoodlums. Starsze gangi uliczne takich jak: Imperial Courts, Nickerson Gardens and Jordan Downs, został wchłonięty przez działacza grup takich jak Black Panthers i US Organization (Us). Liczne gangi zaczęły powstawać wśród młodej "młodzieży, które odrzuciły dawne nazwy gangu. Niektóre nazwy tych nowych gangów były "Sportsmans Park," "New House Boys," "Acey Duecy" and "Chain Gang."

W 1969 roku 15-letni Waszyngton zorganizował grupę innych młodych ludzi w dzielnicy South Central i stworzył gang nazywany "Baby Avenues." Baby Avenues chcieli naśladować gang starszych młodzieńców zwanych "Avenue Boys". Avenue Boys, którego terytorium zostało na Central Avenue w East Los Angeles, był zaangażowany w działalność gangu od 1964 roku. Baby Avenues następnie zaczęli używać nazwy "Avenue Cribs", w odniesieniu do stosunku członków gangu "młodzieży.

Waszyngtona najlepszego zawodnika w Baby Avenues. Jednakże stwierdzono,że przed jego banda stała się przystanią dla przemocy, który zamierzał stworzyć gang, który mógłby wyeliminować bardziej niebezpieczne gangi.

Crips

W 1971 roku, weszło w użycie słowo "Crips" i stało się nazwą gangu. Tymczasem Waszyngton i jego młodzi członkowie gangu pod wpływem innych gangów powoduje tworzenie wielu odłamów Cripsów. Niektóre z tych zestawów zawiera "Avalon Gardens Crips," the "Eastside Crips," the "Inglewood Crips i the "Westside Crips,", która została założona przez Tookie Williams.

Crips są jednym z najstarszych, największych i najbardziej znanych gangów w Stanach Zjednoczonych. Były zaangażowane w rozboje, handel narkotykami i morderstwa. Gang intensywnie i ostro rywalizuje z Bloods, jak również z niektórych gangami Chicano.

Pierwsza wzmianka o Crips w LA Times na 8 lutego 1972. Dwa artykuły, które prowadził w tym dniu, jak powiedział, wieczorem w dniu 6 lutego, N. J. "Ozzie" Orr, 52 letni kierowca ciężarówki biały Bell Gardens, który był dwa razy ranny weteran morskie o Guadalcanal i Iwo Jima, nagle zostali zaatakowani i pobici na śmierć w ciągu kilku minut przez gang od 15 do 20 młodych w pobliżu 109th i Figueroa Streets. Motywem mogła być kradzież.

Śmierć i legenda

Raymond Washington został zamordowany w wieku lat 25, na rogu 64th i San Pedro Streets w Los Angeles. Nikt nigdy aresztowany za zabójstwo.

Niektóre legendy otaczającej Waszyngton stan śmierci, że właśnie opuścił dom, gdzie był jakiś rodzaj sporu, a zginął w alei obok jego domu przez kogoś w samochodzie, którzy strzelali sawed-off shotgun. Najprawdopodobniej strzelcem był ktoś co go znał i był wrogiem.

W 1979 roku, Waszyngton nie ma już żadnej rzeczywistej kontroli nad gangiem, który był pierwotnie założony. Chciał zjednoczyć zwaśnione gangi. Był zawsze przeciw broni, które radykalnie wzrosła w ramach sceny gangów w 1970 roku. Jego zabójstwo rzucono winę na "Hoover Crips" (obecnie "Hoover Criminals"), co doprowadziło do wojny między Crips i Hoover. Nieangażujące odłamy Crip zaczęli wybierać strony w walkach. Kolejna wersja jest jednak taka, że został zabity przez członka Bloods. Niezależnie od prawdy, gdy szedł do samochodu, z którego został rozstrzelany, co może sugerować, że znał osóby.

Offline

 

#2 2010-01-16 08:50:15

crip4life

Member

Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 41
Punktów :   

Re: Raymond Washington

no
tłumaczyłes to na englisch translator prawda????

nawet dobry tekst trochę się dowiedziałęm

Offline

 

#3 2010-01-16 16:52:08

RoBO.G.

Member

Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 127

Re: Raymond Washington

no bo ang tak sobie umiem, ale mozna zrozumiec :]

Offline

 

#4 2010-01-16 22:37:10

Czosno

Member

Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 31
Punktów :   

Re: Raymond Washington

Podoba mi się to, że Washington nie popierał używania broni.

Offline

 

#5 2010-01-19 09:57:59

crip4life

Member

Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 41
Punktów :   

Re: Raymond Washington

no niby mądre rozwiązanie poco napierdalać do siębie z glocków z auta skoro można wyjśc na ustawke

Offline

 

#6 2010-01-19 17:27:39

RoBO.G.

Member

Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 127

Re: Raymond Washington

Co z tego ze nie lubił broni jak inni jej używali.

Offline

 

#7 2010-01-19 19:40:25

crip4life

Member

Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 41
Punktów :   

Re: Raymond Washington

no niby racja
ja osobiście uważam że jak ktoś coś do kogoś ma to powinien mieć z nim solo

niestety nie zawsze tak się da rozwiązać prawe

jak do ciebie 3 gości podchodzi to masz przejebane jeśli nie masz broni.
możecie muwić co chcecie ale nawet  mistrzowie boksu czy innych sztuk walki muwią że jak 3 przeciwników chce cię zabić
a nawet nie mają broni tylko gołe pięści to najlepiej się skupić na ucieczce

Offline

 

#8 2010-01-27 17:20:42

OG RIDER

Member

Zarejestrowany: 2008-12-23
Posty: 71
Punktów :   -3 

Re: Raymond Washington

na począdku były same ustawki , oglądnijcie sobie "redempton" ("odkupienie" ) i skumacie mniej więcej
no a gnat zjebał wszystko


CRABS 187

Offline

 

#9 2010-01-28 23:09:05

 CripLoc92

Member

5338983
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-01-28
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Raymond Washington

ogladalem redemption dobry film niepowiem wedlug mnie najlepsze rozwiazanie to solo a ustawka juz w ostatecznosci .oczywiscie solo ale zeby obok byli ziomale bo wiecie jak to jest. wy z kims solo a on za chwile z piecioma wyskoczy. a co do broni palnej to ciezko ja dostac chociaz jest to osiagalne w wiekszych miastach lub na "bazarku u ruskich" dobra gadka i wszystko mozna kupic.ale poco komu bron jak niewie jak z niej korzystac albo zrobi sobie przypal a za to to z 10 posiedzi;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
thecrips.pun.pl